Dni Fantastyki 2015 we Wrocławiu - Aktualności
Dni Fantastyki // 26-28 czerwca 2015 // Wrocław

Przedsprzedaż biletów


Cennik przedsprzedaży:

  • Karnet w przedsprzedaży30zł (w ramach karnetu przysługuje wstęp na trzy dni imprezy, opaska, identyfikator, folder oraz tabela programowa)
  • Karta noclegowa – 10zł (uprawnia do 2 noclegów w szkole noclegowej, liczba kart jest ograniczona)

Przedsprzedaż trwa do 7 czerwca. 

W przypadku biletów zakupionych w przedsprzedaży nie obowiązują zniżki przysługujące twórcom programu oraz wolontariuszom. Twórcy programu do 14 czerwca mogą zamówić karty noclegowe wysyłając email na adres akredytacja@dnifantastyki.pl, w temacie wpisując "twórca programu - nocleg".

Bilety można również nabyć na samej imprezie. Czytaj więcej tutaj.


Regulamin przedsprzedaży biletów na Dni Fantastyki 2015

1. Przedsprzedaż karnetów na Dni Fantastyki prowadzi Centrum Kultury Zamek, z siedzibą we Wrocławiu, pl. Świętojański 1.
2. W przedsprzedaży można zakupić jedynie pełne 3 dniowe karnety. W przypadku biletów zakupionych w przedsprzedaży, nie obowiązują zniżki przysługujące za współpracę programową oraz wolontariacką.
3. Karnety można zakupić na stronie www.dnifantastyki.pl.
4. Uczestnik może zakupić karnety dla siebie oraz 3 innych osób.
5. Zarówno kupujący jak i wszystkie osoby, dla których jest składane zamówienie, muszą być zarejestrowane na stronie imprezy oraz na aktualną edycję Dni Fantastyki.
6. Po złożeniu zamówienia zamawiający otrzymuje wiadomość z informacją o łącznym koszcie zamówienia, numerze rachunku, na który należy dokonać płatności oraz w jaki sposób opisać przelew.
7. W wypadku braku zaksięgowania wpłaty w ciągu 7 dni roboczych od wysłania maila z powyższymi informacjami zamówienie zostanie anulowane.
8. W ciągu trzech dni roboczych po wpłynięciu opłaty za karnety zamawiający otrzymuje potwierdzenie wraz z informacją o sposobie odbioru biletów.
9. Bilety będą do odbioru jedynie w czasie imprezy w kasach oznaczonych jako "Przedsprzedaż” zarówno na terenie Centrum Kultury „Zamek”, jak i w szkole noclegowej.
10. Koszt karnetów w przedsprzedaży to 30 zł. W ramach karnetu w przedsprzedaży przysługuje 3 dniowa wejściówka na imprezę, opaska, identyfikator, folder imprezy z tabelą programową.
11. System przedsprzedaży karnetów zamykany jest 7 czerwca 2015.
12. Po tym terminie będzie istniała możliwość zakupu biletów jedynie w czasie wydarzenia w cenach podanych na stronie www.dnifantastyki.pl.
13. Zakup biletu w przedsprzedaży lub zgłoszenie przyjętego punktu programu upoważnia do rezerwacji i zakupu karty noclegowej. Wraz z formularzem przedsprzedaży proszę wybrać liczbę zamawianych kart noclegowych.
14. Twórcy programu do 14 czerwca mogą zamówić karty noclegowe wysyłając email na adres akredytacja@dnifantastyki.pl, w temacie wpisując "Twórca Programu - Nocleg", a w treści maila podając adres email, którym twórca zarejestrował się na stronie www.dnifantastyki.pl. Ceny noclegów zostały podane na stronie imprezy.
15. Zgodnie z art. 38 pkt 12 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827(U)). Zawierającemu umowę w systemie przedsprzedaży nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy.
16.  Dokonanie płatności celem realizacji zamówienia oznacza zawarcie umowy na odległość w rozumieniu ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827(U)).
17.  Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za błędnie wpisane dane do systemu. 


W przypadku pytań, problemów, nieotrzymania wiadomości od organizatora po złożeniu zamówienia lub dokonaniu przelewu prosimy o kontakt: akredytacja@dnifantastyki.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 15 na numer (071) 349 35 36.


 

Musisz być zalogowany i zarejestrowany na aktualny konwent by zgłosić się do preakredytacji.