Dni Fantastyki 2015 we Wrocławiu - Bilety
Dni Fantastyki // 26-28 czerwca 2015 // Wrocław

Bilety


Wszystkie rodzaje biletów będą dostępne na terenie imprezy w czasie jej trwania. 

Ceny biletów na Dni Fantastyki 2015 wraz ze zniżkami:

  • Karnet – 40zł (z kartą Urbancard Premium 32 zł) (w ramach karnetu przysługuje wstęp na trzy dni imprezy, identyfikator, folder oraz tabela programowa)
  • Bilet jednodniowy: piątek – 15zł (z kartą Urbancard Premium 12 zł) (w ramach biletu przysługuje wstęp na I dzień imprezy do godziny 24:00, identyfikator oraz tabela programowa)
  • Bilet jednodniowy: sobota – 25zł (z kartą Urbancard Premium 20 zł) (w ramach biletu przysługuje wstęp na II dzień imprezy do godziny 24:00, identyfikator oraz tabela programowa)
  • Bilet jednodniowy: niedziela – 15zł (z kartą Urbancard Premium 12 zł) (w ramach biletu przysługuje wstęp na III dzień imprezy do godziny zakończenia imprezy, identyfikator oraz tabela programowa)
  • Karta noclegowa – 10zł (uprawnia do 2 noclegów w szkole noclegowej, liczba kart jest ograniczona)

    Dla twórców programu przewidzieliśmy zniżkę 50% (20zł) – obowiązuje tylko przy zakupie karnetu za 40zł, nie obowiązuje przy karnetach kupionych w przedsprzedaży.
    Zniżka obowiązuje niezależnie od liczby zgłoszonych punktów programu. Przy większej pomocy przy tworzeniu naszej imprezy, koordynatorzy mogą indywidualnie przydzielić zniżkę 100%.

Dzieci do lat 7, które przyjdą z opiekunem opłacającym wstęp, wchodzą za darmo. Opiekun rozumiany jest tutaj jako osoba, która ukończyła 16 lat i jest członkiem rodziny uczestnika korzystającego z ulgi. Jeżeli opiekun nie jest osobą spokrewnioną z korzystającym z ulgi (np. sąsiad, bliski znajomy), wtedy wymagana jest pisemna deklaracja rodziców uczestnika, wskazująca opiekuna z imienia i nazwiska. Jeden dorosły opiekun może wejść na imprezę maksymalnie z dwójką dzieci, za które nie opłaca wstępu.


 W przypadku osób niepełnoletnich przebywających na imprezie bez opiekuna wymagana jest zgoda prawnych opiekunów.