Dni Fantastyki 2015 we Wrocławiu - Kryształowy Smok - Komiks
Dni Fantastyki // 26-28 czerwca 2015 // Wrocław

Kryształowy Smok - Komiks


KONKURS KOMIKSOWY: „Zagubiony w znanym uniwersum”

 REGULAMIN KONKURSU

Ogłaszamy konkurs na komiks poświęcony bohaterowi, który znajduje się w obcym sobie świecie (uniwersum fantastycznym). Postać może być nowa, wymyślona na potrzeby pracy konkursowej lub zaczerpnięta z innego dzieła. Możliwości jest wiele - Czerwony Kapturek w Doktorze Who? Loki na obiedzie u Harry'ego Pottera? Yoda szkolący Joffreya Baretheona na Jedi?

Prace w wersji elektronicznej (format plików: jpg, CMYK, A4 -300 DPI) należy przesłać przez ogólnodostępny serwer (dropbox lub webtransfer) i potwierdzić przesłanie pliku mailem na galeria@zamek.wroclaw.pl. Zgłoszony komiks powinien zostać opisany w e-mailu tytułem pracy, danymi autora/autorówimiona, nazwiska, funkcje (rysownik, scenarzysta itp.), dokładny adres, numer telefonu. Prosimy też napisać w mailu, w jakim uniwersum porusza się bohater bądź z jakiego pochodzi.

Ostateczny termin zgłoszeń: 1 czerwca 2015

O wynikach konkursu zadecyduje głosowanie jury powołanego przez organizatora Dni Fantastyki. W skład jury wchodzą Jacek Frąś, Marek Turek, Konrad Okoński oraz Agnieszka Jamroszczak. Autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę w wysokości 500 zł. Wręczenie nagród nastąpi 27 czerwca w trakcie gali Dni Fantastyki (obecność zwycięzców na gali jest obowiązkowa!).

 

 

Konkurs odbywa się pod patronatem  

Marszałka Województwa Dolnośląskiego
Cezarego Przybylskiego

 

 

 

 

Instytutu Filologii Polskiej 
Uniwersytetu Wrocławskiego