Dni Fantastyki // 26-28 czerwca 2015 // Wrocław

Nasz Zespół

 


CENTRUM KULTURY "ZAMEK"
www.zamek.wroclaw.pl 
pl. Świętojański 1
Wrocław
Dyrektor - Elżbieta Lenczyk


Koordynator główny
Piotr Makarewicz - imprezy@zamek.wroclaw.pl
tel: 71 349 13 59

Koordynator
Maciek Kozieł - fantastyka@zamek.wroclaw.pl
tel: 71 349 13 59


Szef zespołu programowego
Kamila Bilińska - k.bilinska@dnifantastyki.pl 
tel: 537 050 860

Blok literacki
Kornelia Farynowska - k.farynowska@dnifantastyki.pl

Blok filmów i seriali
Piotr Rybak - p.rybak@dnifantastyki.pl

Blok nauka i technologie
Jakub Kozerski - j.kozerski@dnifantastyki.pl

Blok gier
Radosław Ganczarek - dreamwalker@dnifantastyki.pl

Blok komiksu i ilustracji
Agnieszka Jamroszczak - galeria@zamek.wroclaw.pl 

Strefa "Gry o tron"
Asia Witek - a.witek@dnifantastyki.pl

Strefa "Gwiezdnych wojen"
Oskar Chałupczak - o.chalupczak@dnifantastyki.pl

Strefa tolkienowska
Emilia Wyciślak - e.wycislak@dnifantastyki.pl

Strefa horroru
Wojciech Becla - w.becla@dnifantastyki.pl

Strefa Hyde Park
Katarzyna Deręgowska - k.deregowska@dnifantastyki.pl

Strefa multimediów i Youtube
Maciej Ziębicki - m.ziebicki@dnifantastyki.pl
Łukasz Grodzki - l.grodzki@dnifantastyki.pl

Strefa azjatycka i cosplayu
Magdalena Trębacz - m.trebacz@dnifantastyki.pl

Strefa Fantastyka Open 
Marta Witkowska - m.witkowska@dnifantastyki.pl
Igor Chrobot - i.chrobot@dnifantastyki.pl

Goście literaccy
Magdalena Pioruńska - m.piorunska@dnifantastyki.pl

Gamesroom planszówkowy
Michał Matłosz - michal@planszoweczka.pl

Gamesroom multimedialny
Michał Ostasz - michal.ostasz@gmail.com

Gala Kryształowych Smoków
Anna Baster - centrum@zamek.wroclaw.pl


Organizator ds. promocji - szef zespołu promocji branżowej
Skałosz Milczanowski - s.milczanowski@dnifantastyki.pl

Organizator ds. promocji - media branżowe
Damian Sowa - d.sowa@dnifantastyki.pl

Organizator ds. promocji - copywriting
Kornelia Farynowska - k.farynowska@dnifantastyki.pl

Organizator ds. wystawców
Anna Oktaba - a.oktaba@dnifantastyki.pl

Organizator ds. wydawnictw
Magdalena Pioruńska - m.piorunska@dnifantastyki.pl

Organizator ds. konkursów - sklepik festiwalowy
Łukasz Grodzki - l.grodzki@dnifantastyki.pl

Organizator ds. informacji festiwalowej
Kamil Gąsior - info@dnifantastyki.pl

Organizator ds. biura festiwalowego
Anna Królicka - a.krolicka@dnifantastyki.pl

Organizator ds. oprawy graficznej
Joanna Boś - programy@zamek.wroclaw.pl


Organizator ds. wolontariatu
Piotr Bujak - p.bujak@dnifantastyki.pl

Asystent
Magdalena Mazur - m.mazur@dnifantastyki.pl

Organizator ds. bezpieczeństwa
Michał "Orion" Chłoń - m.chlon@dnifantastyki.pl

Asystent
Jakub Kumecki

Organizator ds. szkoły noclegowej
Magdalena Mazur - m.mazur@dnifantastyki.pl

Organizator ds. akredytacji
Maria Królicka - m.krolicka@dnifantastyki.pl

Asystent
Kamil Gąsior - info@dnifantastyki.pl

Administrator strony WWW
Anna Brożyna - kontakt@annabrozyna.pl

Administrator poczty email
Zbigniew Witmajer - admin@dnifantastyki.pl