Dni Fantastyki // 13-15 maja 2016 // Wrocław

Bilety


Wszystkie rodzaje biletów będą dostępne na terenie imprezy w czasie jej trwania. 

Ceny biletów na Dni Fantastyki 2016 wraz ze zniżkami:

  • Karnet – 40zł (z kartą Urbancard Premium 32 zł) (w ramach karnetu przysługuje wstęp na trzy dni imprezy, opaska, folder oraz tabela programowa)
  • Karnet Przedsprzedaż – 30zł  (w ramach karnetu przysługuje wstęp na trzy dni imprezy, identyfikator, opaska, folder oraz tabela programowa)
  • Bilet jednodniowy: piątek – 20 zł (z kartą Urbancard Premium 20% zniżki) (w ramach biletu przysługuje wstęp na I dzień imprezy do godziny 24:00, opaska oraz tabela programowa)
  • Bilet jednodniowy: sobota – 30zł (z kartą Urbancard Premium 20% zniżki) (w ramach biletu przysługuje wstęp na II dzień imprezy do godziny 24:00, opaska oraz tabela programowa)
  • Bilet jednodniowy: niedziela – 20zł (z kartą Urbancard Premium 20% zniżki) (w ramach biletu przysługuje wstęp na III dzień imprezy do godziny zakończenia imprezy, opaska oraz tabela programowa)
  • Karta noclegowa – 10zł (uprawnia do 2 noclegów w szkole noclegowej, liczba kart jest ograniczona)

    Dla twórców programu przewidzieliśmy zniżkę do 100% – obowiązuje tylko przy zakupie karnetu za 40zł, nie obowiązuje przy karnetach kupionych w przedsprzedaży.
    Zniżka obowiązuje zależnie od liczby zgłoszonych punktów programu. 

Dzieci do lat 7, które przyjdą z opiekunem opłacającym wstęp, wchodzą za darmo. Opiekun rozumiany jest tutaj jako osoba, która ukończyła 16 lat i jest członkiem rodziny uczestnika korzystającego z ulgi. Jeżeli opiekun nie jest osobą spokrewnioną z korzystającym z ulgi (np. sąsiad, bliski znajomy), wtedy wymagana jest pisemna deklaracja rodziców uczestnika, wskazująca opiekuna z imienia i nazwiska. Jeden dorosły opiekun może wejść na imprezę maksymalnie z dwójką dzieci, za które nie opłaca wstępu.


 W przypadku osób niepełnoletnich przebywających na imprezie bez opiekuna wymagana jest zgoda prawnych opiekunów.