Fantastyka Open

Poznajcie niezwykły świat Fantastyki Open! Zachwyci on Was swoją różnorodnością, kreatywnością i atmosferą pełną przygód. To prawdziwa uczta dla umysłu i zmysłów, dostępna bez żadnych opłat w magicznym otoczeniu OPT Zamek.

Na dole strony znajdziesz tabelę, wersja PDF możesz pobrać TUTAJ

 

Teren fantastyki Open podzielony jest na kilka stref. Przybliżymy Wam kilka z nich

Miasteczko fantastyczne pełne jest fascynujących punktów programu. Jeśli marzyłeś o tym, by poczuć się jak prawdziwy rycerz czy mistrz rzemiosła, tutaj spełnisz swoje pragnienia. Od kowalstwa po kaletnictwo, od linorytu po jubilerstwo – możesz poznać i spróbować swoich sił w różnych warsztatach rzemieślniczych.

Miasteczko fantastyczne pełne jest również atrakcji dla tych, którzy chcą aktywnie spędzać czas. Walki na piankowe miecze, strzelanie z łuku czy przymierzalnie zbroi to tylko niektóre z możliwości, które czekają na odważnych uczestników.

Gracze będą mieli okazję zanurzyć się w świat konwentowej gry w klimacie STALKERa. Fanatycy planszówek, malowania figurek czy szydełkowania także znajdą coś dla siebie. Spontaniczne pokazy walk wikingów zapewnią dawkę ekscytującej rozrywki, a wybijanie monet to niezapomniana okazja do odkrywania tajemnic numizmatyki.

Arena sportowa to miejsce, gdzie przeniesiesz się w świat wiedźmińskich walk oraz pasjonującego Juggera.

Scena główna – prawdziwe centrum uwagi, gdzie zobaczysz niesamowite pokazy grup rekonstrukcyjnych oraz uwielbiany przez wszystkich konkurs cosplay. Koncerty z pewnością rozgrzeją atmosferę i sprawią, że każdy chwyci rytm fantastycznego świata.

Na arenie pokazowej zobaczycie imponujące starcia wojowników wikingów, a nauka musztry przeniesie was w rolę odważnych bohaterów z dawnych czasów

Pamiętajcie, na niektóre punkty programu obowiązują zapisy oraz opłaty za wykorzystane materiały 🙂

Pobierz Konwencik na swój telefon i miej cały program oraz mapki terenu zawsze przy sobie!

Oznacz ulubione punkty, oceniaj je i dodawaj komentarze, aby nie przegapić żadnej atrakcji.

Twój niezawodny towarzysz na naszym wydarzeniu!

Aplikacja dostępna w Google Play i App Store oraz na Konwencik.pl