Gry i multimedia

Blok Gry i Multimedia porwie Was do innych wymiarów, gdzie będziecie mieli do odegrania ważną rolę w utrzymaniu władzy nad spustoszonym wojną krajem lub… na niecodziennym studenckim biwaku.

W trakcie prelekcji poznacie kulisy pracy twórców, którzy dają życie wirtualnym krainom. Dowiedzcie się, jakie wyzwania i inspiracje towarzyszą projektowaniu tych niesamowitych narracji.

Zapoznacie się ze sztukami improwizacji na sesjach RPG. Odkryjcie, jak wcielać się w postacie i tworzyć niezapomniane historie, które przeniosą Was w zupełnie inne światy.

Nasze spotkanie nie ogranicza się tylko do samej rozrywki. Skupimy się również na aspektach psychologicznych związanych z grami. Specjalnie dla was, profesjonaliści i pasjonaci, uchylą rąbka tajemnicy na temat tworzenia narracji i światów w grach wideo. Wyjaśnią różnice między gamingiem a e-sportem oraz znaczenie jakie wywarła twórczość Tolkiena na branżę gier.

To tylko wierzchołek góry lodowej! Nasz blok tematyczny „Gry i Multimedia” pełen jest niesamowitych przygód, inspirujących spotkań i fascynujących dyskusji.

Program pojawi się wkrótce 🙂